“Kol tai, kas pasąmoninga netaps sąmoninga, tai valdys
tavo gyvenimą ir tu tai vadinsi likimu.”
– Carl G. Jung

Kaip aš dirbu

Konsultavimo procesą matau pirmiausia kaip kvietimą jums dalintis savo mintimis ir kartu pabandyti išsiaiškinti, kas su jumis vyksta. Pradžia dažnai gali būti neįprasta ar sunki, tačiau psichoterapijos procesas vyksta saugioje ir konfidencialioje aplinkoje. Dažnai vien kalbėjimas ir dalinimasis padeda pasijausti geriau ir pažvelgti į savo patirtį kitoje šviesoje. Mano, kaip psichologės, pirminis vaidmuo yra padėti jums geriau suprasti situaciją, kurioje esate. Dažnai savo elgesio, emocijų ir minčių suvokimas padeda įsisamoninti kas vyksta su jumis šiame gyvenimo etape, kokios yra to priežastys ir kaip tai susiję su jūsų praeitimi bei patirtimi.

Padidėjęs sąmoningumas mus dažnai atveda prie įvykių ar patirčių, kurias ankstesniame gyvenimo etape buvo sunku suvokti, išgyventi ar integruoti (pvz.: vaikystės, paauglystės praradimai, traumos). Šis procesas gali būti skausmingas, kartais ir ilgas, tačiau potencialiai transformuojantis jūsų sąmonę. Jūs turite galimybę priartėti arčiau prie savęs pažinimo ir patyrimo: dirbti su savo subasmenybės dalimis, atskleisti praeityje įtvirtintus įsitikinimus. Tai dažnai priartina prie senų, neveiksmingų elgesio modelių, kuriuos galite su laiku pasirinkti pakeisti. Savęs suvokimas padeda įvardinti trukdžius ir pokyčius, kurių reikia, kad galėtumėte pasiekti ko norite.

Esu psichosintezės (transpersonalinės terapijos) modelio terapeutė, tačiau savo darbe remiuosi ir prieraišumo, kognityvinės, geštalto, psichodinaminės terapijų teorijomis bei technikomis. Mano terapijos modelis yra nukreiptas į ilgalaikį darbą kartu bei yra daugiau orientuotas į terapijos ir tobulėjimo procesą negu į trumpalaikius tikslus.

Nors psichoterapija pirmiausia prasideda kaip kalbos terapija, manau tam tikros mūsų patirtys ir išgyvenimai negali būti apdoroti ir išreikšti tik kalbos ir proto lygmenyje. Todėl savo darbe siekiu apjungti žmogaus minčių, emocijų ir fizinį pasaulius. Padedu klientui atrasti savo asmenybės aspektus per piešimą, vizualizacijas, meditacijas, vaizdinius, kūno pojūčius.

Savo darbe daug dėmesio kreipiu į tarpasmeninių santykių tyrinėjimą bei šeimos dinamikas, individo vaikystės patyrimus. Tai atskleidžia mano pačios giliausius interesus savo darbe.

Konsultavimo sritys

Konsultuoju suaugusius ir paauglius nuo 16 metų:

 • Asmeninis tobulėjimas
 • Darbo, asmeninės krizės, pasikeitimai
 • Depresija
 • Dvasingumas
 • Egzistenciniai klausimai
 • Kaltė ir gėda
 • Nerimas, įtampa
 • Pasitikėjimo savimi stoka
 • Praradimai, netektys, skyrybos
 • Prasmės paieškos
 • Priklausomybės
 • Savęs žalojimas, mintys apie savižudybę
 • Seksualiniai sunkumai
 • Šeimos ir santykių problemos
 • Stresas
 • Traumos, smurtas, prievarta
 • Valgymo sutrikimai

“Ir atėjo diena, kai rizika likti neišsiskleidusiu pumpuru
tapo skaudesnė už riziką pražysti.”
– Anaïs Nin

Pirmoji konsultacija

Po pimojo kontakto telefonu ar elektroniniu paštu, sutariama dėl pirmosios konsultacijos. Pirmosios konsultacijos metu pasistengsime išsiaiškinti, kokios priežastys jus paskatino kreiptis, kokie jūsų pageidavimai, lūkesčiai terapijos metu. Dažniausiai pirmojoje konsultacijoje aš užduodu daugiau klausimų nei įprasta, siekdama sužinoti daugiau apie jus ir jūsų gyvenimą. Konsultacijos metu jūs galite klausti apie mane bei psichoterapijos procesą. Dažnai pirmo susitikimo pabaigoje turėtumėte jausti ar norėtumėte skirti laiko terapijai kartu su manimi.

Nusprendus tęsti psichoterapiją, surandame abiems tinkamą reguliarų susitikimų laiką, aptariame konfidencialumą ir kitus praktinius dalykus. Kaip terapeutei man svarbu jus supažindinti su terapijos procesu ir padėti kartu išgryninti jūsų intenciją – ko norite pasiekti per konsultacijas. Psichoterapijos eigoje tikslus ir norus dažnai peržvelgiame ir užtvirtiname kartu.

Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis.

Kainos

Individuali konsultacija – 45€

Skype konsultacija – 45€

Konsultacijos trukmė 1val.

Siekiant reguliarumo konsultacijoms paskiriama ta pati diena ir valanda kiekvieną savaitę. Tam tikrais atvejais galimas lankstumas – dažnesnės arba retesnės konsultacijos.

Taikau nuolaidas studentams, nedirbantiems ar mažiau uždirbantiems. Prašome kreipiantis pasakyti, kad norėtumėte nuolaidos, taip galėsiu atsakyti, ar šiuo metu turiu laisvų vietų.