“Galima pasirinkti grįžti į saugumą arba siekti augimo.
Augimas turi būti pasirenkamas vėl ir vėl; baimė turi būti įveikiama vėl ir vėl.”
― Abraham H. Maslow

Esu Agnė Kiznytė, Psichoterapijos Namų psichologė-konsultantė. Savo profesinį kelią pradėjau nuo ekonomikos studijų, tačiau tik atradusi psichologijos mokslą ir psichosintezės psichoterapiją, galėjau atsakyti sau į daugiau klausimų apie gyvenimą, žmogaus psichologiją ir savo vietą jame.

Studijas esu baigusi keliuose Europos universitetuose ir mano patirtis ir gyvenimas svečiose šalyse padėjo man suprasti žmogaus sunkumų universalumą taip pat patiriant ką reiškia būti įvairių skirtingų kultūrų dalimi.

Esu kvalifikuota psichologė-konsultantė Lietuvos Psichologų Sąjungos (LPS) narė bei registruota Britų Konsultavimo ir Psichoterapijos Asociacijos (BACP) narė.

Užsiimu privačia praktika. Mano taikomas terapijos modelis yra psichosintezė. Norėdami daugiau sužinoti apie šią terapijos rūšį spauskite čia.

“Norėdamas užmegzti tikrą ryšį su kitu žmogumi,
pirmiausia turi užmegzti ryšį su savimi.”
– Irvin D. Yalom

Kvalifikacija ir patirtis:

  • 2019-dabar Psichosintezės psichoterapijos kvalifikacinės studijos, Psychosynthesis Trust (Londonas, D.Britanija)
  • 2012-2015 m. Podiplominės 7 lygio Psichosintezės konsultavimo studijos, Middlesex universitetas – Psychosynthesis Trust (Londonas, D.Britanija)
  • 2011-2012 m. Konsultavimo studijų magistras, Edinburgo universitetas (Edinburgas, D.Britanija)
  • 2009-2011 m. Psichologijos baklauras, Valstybinis Niujorko universitetas (Salonikai, Graikija)

Darbo patirtis:

  • 2015-2017 m. Privati psichologo-konsultanto praktika (Londonas, D.Britanija)
  • 2016 m. Savanorystė psichologų komandoje, teikiančioje konsultacijas savanoriams, dirbantiems Europos pabėgėlių stovyklose (Londonas, D.Britanija)
  • 2015-2016 m. Savanorystė psichologų komandoje, teikiančioje konsultacijas internetu, žmonėms neturintiems galimybėms asmeninei terapijai, Tasha Foundation (Londonas, D.Britanija)
  • 2015-2016 m. Klinikinė psichoterapijos praktika, NHS (Londonas, D.Britanija)
  • 2013-2015 m. Klinikinė psichoterapijos praktika, Psychosynthesis Trust (Londonas, D.Britanija)

Kaip Lietuvos Psichologų Sąjungos narė bei registruota Britų Konsultavimo ir Psichoterapijos Asociacijos narė laikausi konfidencialumo ir profesinės etikos kodeksų. Reguliariai dalyvauju tarptautiniuose mokymuose ir seminaruose.

Mano praktika yra kas mėnesį prižiūrima profesionalaus supervizoriaus. Reguliariai užsiimu asmenine psichoterapija, kadangi tai man padeda labiau suprasti ir įsijausti į savo klientą ir tobulėti asmeninėje bei profesinėje veikloje.